player for YouTube for Mac OS X
23.05.2007
Policjanci pytają o strajkujących lekarzy
- Przyszli wieczorem, w cywilu. Pokazali odznaki - opowiada ordynator jednego ze szpitali powiatowych w woj. pomorskim

Jest wyraźnie poruszony, dlatego chce pozostać anonimowy. - Tłumaczyli, że mają rozkaz dowiedzieć się, czy szpital strajkuje lub ewentualnie zamierza przyłączyć się do strajku. Wyjaśniłem im, jaka jest sytuacja. Powiedziałem, że popieramy strajk.
Więcej »
newsy
22.05.2007
W piątek rząd odpowie na postulaty lekarzy
Dopiero w piątek rząd odpowie na postulaty lekarzy - powiedział dziennikarzom rzecznik Ministerstwa Zdrowia Paweł Trzciński. Dodał, że rząd o sytuacji w ochronie zdrowia chce rozmawiać nie tylko z lekarzami, ale też z przedstawicielami innych środowisk medycznych.
Więcej »
newsy
22.05.2007
Lekarze: Jeśli nie będzie podwyżek, odejdziemy z pracy
Przeznaczenie 1 mld zł w budżecie Narodowego Funduszu Zdrowia na podwyżki dla lekarzy od października proponuje Ogólnopolski Związek Zawodowy Lekarzy. Lekarze podkreślili, że nie będzie dalszych ustępstw wobec rządu. Grożą, że jeśli władze nie będą traktowały środowiska lekarskiego poważnie i nie zaakceptują propozycji kompromisu, wówczas lekarze odejdą z pracy.
Więcej »
newsy
21.05.2007
Strajk lekarzy czyli jak na ostrym dyżurze
Lekarze z Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy (OZZL) rozpoczęli bezterminowy strajk w szpitalach.
W czasie strajku lekarze pracują jak podczas ostrego dyżuru. Niektórzy, jak lekarze z warszawskiego szpitala przy ul. Banacha, decydują się na tzw. strajk absencyjny, co oznacza, że w trakcie strajku nie będzie ich na terenie szpitala.
Więcej »
newsy
20.05.2007
Od poniedziałku może się zacząć bezterminowy strajk lekarzy
Wszystkie zaplanowane operacje zostaną odwołane. Lekarze zamkną na cztery spusty swoje gabinety w przyszpitalnych przychodniach. Chorzy, którzy planowali dostać się na oddział, zostaną odprawieni z kwitkiem. Wszystko przez to, że medycy ruszają do boju o wyższe pensje.
Więcej »
newsy


Strona: 1 ... 28 29 30

demotywatory troche inaczej - wrzuta