player for YouTube for Mac OS X
16.09.2010
Lepsze leczenie nowotworów oka
Olej silikonowy może poprawić wyniki leczenia rzadko występujących nowotworów oka - informuje pismo "Archives of Ophtalmology".
Więcej »
zdrowy styl życia
16.09.2010
Alkohol, seks i… studenci
Nowe badanie przeprowadzone wśród amerykańskich studentów dowodzi, że koledzy dbają o bezpieczeństwo swoich pijanych koleżanek.
Więcej »
seks
21.02.2010
Pomóż, przekaż 1% dla Emilki Topolskiej
Emilka jest wcześniakiem z ciąży bliźniaczej. Urodziła się w 5-tym m-cu, ważąc zaledwie 550 g. Obecnie ma 4 lata. Jest cudownym dzieckiem, ale niewidomym z dużym opóźnieniem psycho-ruchowym. Jeszcze samodzielnie nie siedzi, ale za to przeuroczo nuci ulubione melodie.

Rehabilitacja naszych bliźniaczek trwa od pierwszych miesięcy i jest nad wyraz kosztowna. Obecnie zbieramy na sprzęt do usprawnienia ruchowego Emi wierząc, że to urządzenie sprawi, że Emilka będzie chodzić w przyszłości, bo łaska widzenia pozostaje nadal w rękach Boga.

Jak przekazać 1% podatku dla Emilki?

Wypełniając odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym PIT należy:

* w rubryce NAZWA OPP wpisać: FUNDACJA DZIECIOM „ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ”

* w rubryce NUMER KRS wpisać: 0000037904

* w rubryce INFOMACJE UZUPEŁNIAJĄCE - CEL 1% wpisać: EMILIA TOPOLSKA

* na zakończenie należy wypełnić rubrykę WNIOSKOWANA KWOTA wpisując do niej kwotę stanowiącą 1% podatkuZ góry dziękują za pomoc
Rodzice i siostrzyczki
Więcej »
newsy
05.01.2009
Wzrasta liczba osób z zaburzeniami psychicznymi
Od kilkunastu lat stale następuje wzrost zachorowalności na zaburzenia psychiczne. W latach 2009-2013 będzie realizowany Narodowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego - informuje Ministerstwo Zdrowia.
Więcej »
zdrowy styl życia
05.01.2009
Sen zapobiega miażdżycy
Zaledwie jedna dodatkowa godzina snu dziennie obniża ryzyko rozwoju miażdżycy tętnic wieńcowych - pisze "New Scientist".
Więcej »
ciekawostki
04.01.2009
Zidentyfikowano obszar mózgu odpowiedzialny za dobór słownictwa
Ustalono, który obszar mózgu odpowiada za wybór właściwych słów podczas mówienia - poinformowali naukowcy na łamach pisma "Proceedings of the National Academy of Sciences".
Więcej »
nauka
04.01.2009
Odtrutka na paracetamol
Udało się opracować sposób na zmniejszenie groźnych dla życia uszkodzeń wątroby, jakie powodują nadmierne dawki paracetamolu.
Więcej »
nauka
04.01.2009
Trening usprawnia punkt G
Punkt G, dzięki któremu kobiety mogą doznawać orgazmu bywa niesprawny, jednak może na to pomóc odpowiednia terapia - informuje "New Scientist".
Więcej »
seks
04.01.2009
Wirus HIV potrafi przeniknąć przez zdrową śluzówkę pochwy
Mężczyzna może zarazić zdrową kobietę wirusem HIV podczas stosunku płciowego - poinformowali naukowcy z Northwestern University podczas 48 Spotkania American Society for Cell Biology w San Francisco.
Więcej »
seks
22.12.2008
Napady paniki zwiększają ryzyko chorób serca
Osoby cierpiące na napady paniki są trzykrotnie bardziej narażone na choroby serca - informuje "European Heart Journal".
Więcej »
zdrowy styl życia


Strona: 1 2 3 ... 30

demotywatory troche inaczej - wrzuta